CENTROSERVIS
Tiskárny Kopírky Faxy Servis Ostatní

bizhub 160

Kompaktní multifunkční zařízení - Černobílá laserová tiskárna, kopírka a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Levný provoz.

Při kopírování s radostí využijete výhod, které Vám může poskytnout pouze digitální zařízení. Například jedno skenování originálů a vícenásobné kopírování. Elektronické třídění pro snadné kopírování celých sad dokumentů. Funkce 2 v1 - automatické zmenšení a nakopírování dvou originálů na jeden list.

Standardní součástí stroje je barevný skener připojitelný k PC přes USB rozhraní a podporující TWAIN rozhraní. Podporované rozlišení je až 600x600dpi. Pro pohodlnější a rychlejší skenování dokumentů je možné využít automatický podavač originálů.

Další standardní součástí stroje je GDI tisk přes paralelní port nebo USB. Rychlost tisku je shodná s rychlostí kopírování tzn. 16 stran A4 za minutu. Navíc i náklady na tisk jsou shodné s náklady na kopírování. A ty jsou u modelu bizhub 160 velmi nízké!

Díky přehlednému dvouřádkovému LCD displeji v českém jazyce je obsluha stroje velmi jednoduchá. Samozřejmostí je čelní doplňování papíru do všech zásobníků, výměna toneru nebo fotoválce. Tzn., že pro kompletní provoz a obsluhu stroje Vám stačí přístup pouze k čelní části stroje a velmi malý prostor.

Další informace zde....

Kontakt: centroservis@centroservis.cz, tel.: +420724066454, tel./fax: +420326921208