CENTROSERVIS
Tiskárny Kopírky Faxy Servis Ostatní

PagePro 1380MF

Kompaktní mulitfunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

Digitální kopírování
Při kopírování s radostí využijete výhod, které Vám může poskytnout pouze digitální zařízení. Například jedno skenování originálů a vícenásobné kopírování. Elektronické třídění pro snadné kopírování celých sad dokumentů. Funkce 2 v1 - automatické zmenšení a nakopírování dvou originálů na jeden list.

Barevné skenování
Standardní součástí stroje je barevný skener připojitelný k PC přes rychlé USB 2.0 a podporující TWAIN rozhraní. Podporované rozlišení je až 1200 dpi. Pro pohodlnější a rychlejší skenování dokumentů je možné instalovat automatický podavač originálů.

Rychlý tisk
Další standardní součástí PP1380MF je tisk z Windows přes USB 2.0. Rychlost tisku je až 20 stran A4 za minutu.

Snadné ovládání
Díky přehlednému dvouřádkovému LCD displeji v českém jazyce je obsluha stroje velmi jednoduchá. Samozřejmostí je čelní doplňování papíru, výměna toneru nebo fotoválce. Tzn., že pro kompletní provoz a obsluhu stroje Vám stačí přístup pouze k čelní části stroje a velmi malý prostor.

Další informace zde....

Kontakt: centroservis@centroservis.cz, tel.: +420724066454, tel./fax: +420326921208